OPINIE I REKOMENDACJE

"Kasia otwiera przede mną nowe możliwości i horyzonty w dziedzinach, w których czułam się wcześniej ekspertem. Ze skruchą przyznaję, ze dopiero po konsultacjach u niej, czuję się dobrze przygotowana do wystąpień na konferencjach, moje prezentacje zyskały siłę i moc, a ja patrzę na swój biznes przez pryzmat możliwości.  Kasia jest żywym dowodem, ze każdy może zmienić swoje życie, łączy wiedzę, zrozumienie dla potrzeb klienta oraz cierpliwość dla jego niesubordynacji ;) Zajęcia są zawsze ciekawe i użyteczne. Dziękuję i polecam!" 

Kaja Baszkiewicz, Innovatika /Zajęcia indywidualne: emisja głosu, autoprezentacja i wystąpienia publiczne/


„Pani Katarzyna Marciniak przeprowadziła dla 3 pracowników naszej firmy szkolenia w formie indywidualnych programów mających na celu poprawę wizerunku, wymowy, umiejętności prezentacji i wystąpień publicznych. Po pierwszym szkoleniu w 2016 dzięki wysokim notom pojawiły się kolejne dwa szkolenia skrojone na miarę i zgodnie z zapotrzebowaniem w firmie Takeda w roku 2016 i 2017. Za każdym razem pani Katarzyna Marciniak podeszła do zadania kompleksowo, uwzględniając specyficzne oczekiwania i indywidualizm osoby szkolonej. Planując zaproponowała szereg narzędzi min.: autodiagnoza, praca z ciałem, głosem - zarówno artykulacją jak i pogłębieniem jakości brzemienia, wizerunkiem czyli doborem stroju czy modyfikacją mowy ciała, nagrywanie wystąpień, badanie ankietowe współpracowników i autorefleksję. Uczestnicy ocenili bardzo wysoko jakość szkolenia, cele zostały osiągnięte. Ważne jest także to, że biznesowe otoczenie dostrzegło i doceniło modyfikację w wizerunku”

Małgorzata Gutowska-Sulik, Kierownik ds. szkoleń, Takeda Polska Sp. z o.o.


 „Zajęcia przeprowadzone przez Panią Katarzynę Marciniak zasługują na wysoką ocenę, która wynika z pełnego profesjonalizmu, wysokich kompetencji i bardzo dobrego przygotowania merytorycznego.”

Powiatowy Ośrodek Edukacji Nauczycieli Jasło /Szkolenie: Emisja głosu i wystąpienia publiczne/


"Kasia uważnie wsłucha się w Twój głos i zaproponuje ćwiczenia, które wydobędą jego naturalną barwę. Podpowie Ci w jaki sposób najtrafniej ująć to, co masz na myśli, a nie wiesz jak to wyrazić. Jeśli nawet nie możesz sobie wyobrazić jakim tonem powiedzieć to, co masz do powiedzenia, Kasia pomoże Co go odszukać. Po zajęciach z Kasią autoprezentacja nie będzie miała przed Tobą tajemnic."  

Aneta /Warsztaty emisji głosu i autoprezentacji/ 


"Warsztatowy charakter i dużo praktyki, a nie tylko teorii :)"/ "Świetna atmosfera i prowadząca."/ "Warsztaty było super! Dla ulepszenia formuły grupy mogłyby być jeszcze mniejsze. Więcej czasu poświecilibyśmy na indywidualna prace, ocenę, poprawę błędów." / "Świetne warsztaty! Nie spodziewałam się, że aż tyle się nauczę w ciągu 3 godzin :)"/ "Znakomita energia Pani prowadzącej + wiedza!"/ "Kameralna atmosfera, swoboda w wymienianiu swoich pomysłów, praktyce warsztaty, konkretne informacje i przykłady, współpraca prowadzącego ze studentami."/ "Znakomita prowadząca. Merytoryczne szkolenie, bardzo interesujące."/ "Jedyne czego mi trzeba to więcej zajęć z tak wspaniałą trenerką! :)"/ "Było super, poleciłam szkolenie znajomym."/ "Świetne warsztaty! Praktyczna nauka. Bardzo pozytywne wrażenia i atmosfera. Jeśli byłaby taka możliwość, jestem za rozwinięciem warsztatów z prowadzącą." / "Bardzo przyjemne i przydatne zajęcia." / "Teraz wiem, że nie jestem bezradna - na wszystko jest sposób." / "Wielkie dzięki za indywidualne uwagi, świetną atmosferę i szczerość w wypowiedziach!" /"Świetna atmosfera. Można było powiedzieć wszystko co się chciało, pytać i uzyskać odpowiedź." 

Opinie uczestników warsztatów emisji głosu i autoprezentacji dla studentów Uniwersytetu Warszawskiego


 Kliknij w miniaturę, aby powiększyć.