SZKOLENIA

WIZERUNEK I AUTOPREZENTACJA

Chcesz dopytać o szczegóły? Umówić się na konsultację wstępną?
Zadzwoń: +48 508 186 968 lub napisz do mnie: kmarciniak@imageton.pl

Każdy z nas pragnie odnieść sukces zarówno w sferze zawodowej, jak i prywatnej. Dlatego poszerzamy swoją wiedzę teoretyczną i ciężko pracujemy na doświadczenie praktyczne. Jednak często zapominamy własnym wizerunku, wierząc, że wystarczy mieć „coś” w głowie, żeby zostać docenionym - przecież nie szata zdobi człowieka.

Bez względu na to, czy tego chcemy czy nie, kreujemy swój wizerunek każdego dnia – wśród rodziny, przyjaciół, współpracowników, osób spotkanych na ulicy lub w sklepie. To od naszej autoprezentacji zależy, jak inni zareagują na naszą prośbę, podanie, czy dostaniemy pracę, podwyżkę lub czy zaprezentowany przez nas projekt spodoba się sponsorom, a nawet czy umówimy się na randkę. Żyjemy coraz szybciej i coraz mniej czasu mamy na podjęcie decyzji, dlatego tak ważny jest nasz wizerunek i wrażenie jakie wywieramy. 

Niestety, o tym jak odbierają nas inni, coraz częściej decyduje to jak się prezentujemy, niż to co mamy w głowie. Dlatego zadbaj o swój wizerunek, niech będzie zgodny z Twoimi wartościami i umiejętnościami, ale przedstawiał Cię w najlepszym świetle. Zapraszam na szkolenie, które będzie wizerunkową kropką nad „i” Twoich sukcesów.

Efekty:

Uwaga: warsztaty zawierają ćwiczenia prezentacji przed kamerą.

Adresaci:

Szkolenia indywidualne

Skontaktuj się ze mną w celu ustalenia terminu konsultacji indywidualnej:
Tel: 508 186 968
kmarciniak@imageton.pl

Szkolenia grupowe

Sprawdź aktualne szkolenia otwarte

Skontaktuj się ze mną w celu organizacji szkolenia grupowego:
Tel: 508 186 968
kmarciniak@imageton.pl

Szkolenia dla firm

Skontaktuj się ze mną w celu organizacji szkolenia firmowego:
Tel: 508 186 968
kmarciniak@imageton.pl